Gdzie zostawić motocykl aby był bezpieczny.

Nie każdego stać na to aby od pierwszych chwil posiadania motocykla kupić lub wybudować swój własny garaż, który będzie potrzebny aby przeczekać zimę, czy podreperować naszego rumaka. Wcale nie musimy go kupować od razu, na przeciw wychodzi nam garaż na motocykl, który możemy wypożyczyć za wcześniejszą opłatą. Pamiętaj aby firmy od których chcesz wykupić usługi stawiały na czystość i jakość.
Wypożyczalnie i przechowalnie z roku na rok staja się coraz popularniejsze, ponieważ czasami ludzie nie maja miejsca na trzymanie wszystkich osprzętów motoryzacyjnych więc wolą pożyczyć przestrzeń i dokonują słusznego wyboru. Po co wydawać krocie na profesjonalny magazyn na motor kiedy można go po prostu pożyczyć na kilka dni.

Kiedy zdecydować się na wypożyczenie?

  1. Wtedy, gdy nie mamy dużo pieniędzy a chcemy sprawić sobie motor.
  2. Kiedy nie mamy siły aby wybudować konstrukcję samemu.
  3. Przechowalnia motocykli to opcja dla osób, które nie mają miejsca na składowanie własnego sprzętu.

Garażowanie motocykla to fantastyczna opcja dla każdego, kto chce spędzić miłe chwile, poczuć wiatr we włosach a jednocześnie nie inwestować w swój garaż.
Pamiętaj aby taka firma była obsługiwana przez osoby kompetentne, które na pewno będą stawiały na bezpieczeństwo twojego sprzętu oraz na zaufanie. Nie przepłacaj budując coś co i tak latem będzie nieużytkowane , już dziś odwiedź miejsce jakim jest najlepsza przechowalnia w mieście i zobacz jakie to przyjemne nie martwić się o to kiedy i gdzie zacząć zimowanie naszego sprzętu.
Już dziś przeglądaj oferty i cenniki i wybierz firmę, która będzie odpowiedzialna za twój sprzęt. Zawsze stawiaj na specjalistów, którzy nie tylko podpowiedzą ci jaki garaż będzie najodpowiedniejszy dla ciebie, ale i też pomogą przetransportować cały sprzęt w razie takiej konieczności.
Garażowanie motocykli to dobra opcja na każdą porę roku i w każdych warunkach, a zimą gdy pogoda nie sprzyja nie mamy się czym martwić! Te hale są zbudowane tak, że temperatura jest stała a żadna wilgoć czy korozja nie mają prawa bytu.

Taka opcja jest coraz to bardziej popularna, bo przecież miło jest ulokować swój sprzęt a wiosną nie martwić się o to czy motor odpali czy też nie.

Pamiętaj o tym, jak ważną czynnością jest przygotowanie twojego jednośladu do zimowego snu.

Fajnie jest użyć specjalnych mieszanin do konserwacji takich powierzchni. A teraz najważniejsze – pamiętaj by motocykl odstawić zupełnie suchy! Jeżeli myłeś go wcześniej myjką ciśnieniową, zadbaj o to, by pozbyć się z niego każdej kropelki wody. W przeciwnym razie mogą Cię wiosną przywitać nie tylko brunatne plamy i bardzo ciężkie śruby, ale i usterki elektryczne. Mówiąc o czyszczeniu, nie można pominąć zestawu napędowego. Umyj łańcuch i nasmaruj go.

Jeśli dobrze przygotujesz swój sprzęt do nadchodzącej zimy i odstawisz go w klimatyzowane warunki możesz mieć pewność, że wiosną odpali jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. Bez strachu możesz wejść w sezon zimowy!